Get your technical service and work order management software integrated with your accounting and pre-accounting software. Fieldco can serve it.

ACCOUNTING INTEGRATIONS

FieldCo technical service and work order management software accounting integrations

Fieldco is integrated with many accounting softwares and commercial softwares known global. It also offers FieldCo API(integrations) infrastructure to its customers.

Fieldco Integrations

Accounting and commercial package software that Fieldco has already get integrated Canias ERP, SAP B1, SAP, Oracle ERP, Oracle Jd Edwards, Logo Go3, Logo Tiger, Netsis, Mikro software, Nebim, Akınsoft Volvox, Uyumsoft and special accounting softwares

Neleri entegre ediyoruz

Cari kart entegrasyonu. Yedek parça ve ürün kartı entegrasyonu. İşçilik/Hizmet kartı entegrasyonu. Yedek parça fiyat değişiklikleri entegrasyonu. Depo-Stok adetleri entegrasyonu. Cari hesap hareketleri / Cari bakiye entegrasyonu. Servis/Bayi cari kart entegrasyonu. Ürün satıcısı olma durumunda makina/ürün parkuru entegrasyonu. Sipariş entegrasyonu.

FieldCo API

FieldCo nun api si kullanılarak , farklı yazılımlar da doğan müşteri kayıtlarının, müşteriye tanımlı ürünlerin, iş emirlerinin FieldCo da açılması sağlanabilmektedir. FieldCo API altyapısını gerekli güvenlik önemleri ile müşterilerine sunmaktadır.

Entegrasyon

ERP Entegrasyon
uzmanlığımız

ERP Entegrasyonu için her yazılımın farklı yöntemleri olmasının yanında, yapılan işlemler benzerlik göstermektedir. ERP & Muhasebe entegrasyonu özelliğinide yıllık kiralama modeli ile sunmaktayız.

ERP & Muhasebe entegrasyonu, 5 dk periyotlar halinde FieldCo. sunucusundan istek göndermektedir. Bu sayede Entegrasyon Konuları maddelerinde yer alan bilgiler FieldCo. tarafında takip edilmekte, güncellenmektedir.

Cari bakiye çekilmesi, sipariş kaydının aktarılması gibi işlemler anlık gerçekleştirilmektedir. ERP Entegrasyonu, basit yapısı ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

ERP FİRMALARI

Entegrasyon

0 +

Logo,Netsis

0 +

Mikro ERP

0 +

Nebim

ERP entegrasyonu ile online saha servis programı

Hali hazır da entegre olduğumuz firmaları dışında özel ERP sistemleri ile de entegrasyonlar yapabiliyoruz. Detay bilgi için lütfen demo toplantısı talebinde bulununuz.