Saha da mobil olmak.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.

Mobil bir uygulama kullanmadan bir servisi yönetmek , devamlı telefon görüşmesi demektir . Zira işi servis elemanına bildirmek için telefon edersiniz, Servis elemanı işle ilgili geçmiş bilgisi öğrenmek için merkezi arar , müşteriye bilgi vermek için yine sizi arar telefonunu ister , işe ne zaman gittiğini , ne zaman tamamladığını bilemezsiniz, formdaki ifadeye dayalı yazılana inanmak durumunda kalırsınız. İşin yapılması esnasında elinde teknik döküman bakacağı ortam olmadığı için yine merkezi arayıp , döküman , manuel şema mail atmanızı ister, bir iş için en az 4 telefon görüşmesi yaparsınız. 5 elemanınız var ve günde ortalama 5 işe gidiyorlar ise günde yaklaşık 100 telefon görüşmesi yapmanıza neden olur , FieldCo ile bu sayı üçte birinden de aşağı düşecektir , zira müşteri de yapılacak işi bildirmek için telefon görüşmesi gerekmez. eleman adresi ve telefon bilgilerini görür ve tek tuş ile navigasyon onu doğru adrese götürür , ürünün servis geçmişini hızlıca göz atabilir , çözüm için önemlidir. teknik dökümanlar elinin altında olur. Ayrıca işe ne zaman başladı . hangi yoldan gitti , kaç dk yolda geçti , kaç saat çalıştı, işte ne kadar bekleme oldu  bilgileri kayda geçer , iş bittiğinde de zaten müşteriye giden mailin bir kopyası merkez e-posta adreslerine gelir.

Zaman planlaması gün geçtikçe önem kaznmaktadır. Bunu yapmak size yazılıma harcadığınızın çok üzerinde  para kazandırır.

Commenting is Disabled on Saha da mobil olmak.