Design

Perakende ağınınızdaki mağazaların teknik tesis yönetimi

Giyim , kafe , gıda gibi bir çok parakende mağazasının teknik tesis yönetiminde yardımcınız FieldCo , mağaza dan , servis elemanına her aşamada varız.

Service

Mağazalarınızın elektrik işler , mekanik işler , inşaat işleri , klima , kasa arızalarını nasıl takip ediyorsunuz ?

Bu hizmeti taşere etmiş olabilirsiniz.Bölge yada alt servisler olarak hizmet veriyor olabilir. mağazanın arıza kaydını yapması ile başlayıp, tüm servis süreçlerini takip edin.

Mobil uygulama

Hem mağaza, hem servis personeli mobil olarak arıza bildirimi ve saha servis yönetimini yapabilmektedir.

Mobil in avantajı

Mağaza iş emri açar iken, resim çekme kolaylığı sayesinde arızanın tarifi ve algılanması konusunda büyük avantaj sağlamaktadır.

Uygulama tasarımı

Hem web hem mobil uygulama satış sonrası hizmetler için özel olarak tasarlandığı için mağaza tarafında da, servis tarafında da hızlıca kullanıma başlanmaktadır.

Retail

Mağaza ağının iletişimi neden önemlidir?

Mağaza , market ağınızda çıkan sorunların iletişiminin mail ile yapılması durumunda , iş akışı takibi mümkün olmamaktadır. mağazanın kendi imkanları ile servis hizmeti alması durumunda , maliyetlerin takibi ve denetlemesi de mümkün olmamaktadır.

Web ve mobil uygulaması ile mağazanın iş emri açması sonrasında merkezden ilgili servise iş emri ataması olur, servisin yola çıkması , işe başlaması log tutulur.Saha da ne zaman , hangi malzeme kullanımış , imzayı kim atmış. anında gelen mail ile takip edildiği gibi , listelenmektedir.

0

Ülke deki mağazalarda.

0

Kullanan mağaza

Teknik servis yazılımınızı birlikte yapılandıralım.

İş akışınızı , bölge müdür onayı hangi aşama da olmalı , sonra hangi birim onayı olmalı .İlgili mağaza daki  elektrik işler için hangi servis ilişkilendirildi. Yada iş emri merkeze açılsın, siz o anda karar verin.

Mağazalarındaki teknik işleri FieldCo ile yöneten firmalar

Giyim , Cafe , Restaurant kısacası tüm ağ yapısı olan mağazalardaki teknik işler takibi için FieldCo teknik servis programı büyük yardımcınız.

E-mail listemize girmek ister misiniz?

Sizi yeniliklerden haberdar ederiz.