FieldCo teknik tesis yönetim programı

Tesis yönetiminde FieldCo.

Tesis yönetiminde FieldCo öncelikle teknik tesis yönetimi, güvenlik, temizlik ve peyzaj gibi alanlar da kullanılmaktadır. Mobil kullanım kolaylığı ve iş takibi özelliği ile saha da yapılan işlerin takibini kolaylaştırmaktadır.

Masaüstü bir program ile de kayıtlarımı tutarım "neden mobil program kullanmalıyım?" diyebilirsiniz. Eğer bir masa üstü programınız var ise işler olup bittikten sonra elle doldurulmuş servis formunu kaydederek bazı verileri tutarsınız, ancak anlık verilere ulaşamazsınız, Mobil uygulmada yola çıkış yada "intikal et" butonuna bastığınız da bir tarih saat bilgisi log tutulur, aynı şekilde ürünün başına varıp, barkod yada NFC tag bilgisi okuttuğunuz da yada iş başlangıcı butonuna bastığınızda bir kayıt atılır. Bekletmeparça bekliyor, iptal yada benzeri her bir durum değişikliğinde sistem log tutar bu sayede bir işe intikal süresini, fiili olarak çalışma sürelerini ve işteki bekleme sürelerini izleyebilirsiniz. Personelin performansını görebilirsiniz.

Tesis yönetimi ve FieldCo

FieldCo teknik tesis yönetim programı

Tesis yönetiminin farklı boyutlarda yazılımsal ihtiyaçları bulunuyor. Buna bir örnek olarak otellerin kullandığı yazılımlar teknik servis hizmeti yönetiminde eksik kalıyor.

FieldCo. bu çözümlere ek olarak tesis içerisinde bulunan teknik ekibin ve tesis içinde bulunan fiziksel alanların yönetimini başarı ile gerçekleştiriyor.

Tesisin tüm envanterini girip , bu envantere verilen hizmetleri takip edebilirsiniz.

E-mail listemize girmek ister misiniz?

Sizi yeniliklerden haberdar ederiz.